Ples je za námi a my doufáme, že jste si ho řádně užili. Děkujeme všem, kteří dorazili, a těšíme se na shledání další rok.

Videa z plesu si můžete prohlédnout na samostatné stránce zde .

Fotografie z plesu jsou umístěny zde, fotky z fotokoutku pak naleznete zde.

Matfyzácký ples 2016

Featured

I v letošním roce pro vás pořádáme ples Matematicko-fyzikální fakulty UK. Bude se konat na Žofíně ve čtvrtek 3. března 2016 od 19:30. Tématem plesu bude Večer plný hvězd.

Více o plesu na samostatné stránce Ples 2016.

Lístky v prodeji zde nebo u prodejců.

Budeme se na vás těšit!

Matfyzácký squashový turnaj – výsledky

Featured

V pátek 11.12.2015 proběhl první námi organizovaný squashový turnaj. Turnaj se konal na squashových kurtech Squash Centra Strahov a, ačkoliv šlo o první pokus takovýto turnaj uspořádat, našlo si nás překvapivě mnoho sportujících matfyzáků.

Na turnaji se sešli nejen zkušenější hráči, ale také nováčci, kteří teprve hledali cestu ke squashi. Ti hned dostali možnost si porovnat své síly ve vlastní kategorii. Ostatní soupeřili o Matfyzácký půllitr ve velkém pavoukovi. Ačkoliv první zápasy probíhaly svižně, tak s postupujícím časem, jak se potkávali vyrovnanější hráči, se herní doba natahovala. Nicméně to nebylo na škodu – jelikož při posledních zápasech už nebylo vždy možné obsadit všechny kurty, tak se navíc stihlo několik přátelských zápasů mimo tabulku.

V hlavní kategorii v celém průběhu dominoval Lukáš Matoušek. Nestačil na něj ani Karel Tesař, který se nakonec umístil na místě druhém. Stupně vítězů uzavíral Adolf Středa, který podlehl Lukášovi Matouškovi v semifinále. Na čtvrtém až šestém místě se dále umístili: Peter Matvija, Rostislav Slevinský a Martin Blícha. V kategorii nováčků se na prvním místě umístil Miroslav Štochel, druhé místo vybojovala Judita Kindlová a jako třetí se umístila Kristýna Šťastná.

Matfyzácký půllitr, připravený pro vítěze, nakonec obdržel Karel Tesař, kterému ho postoupil vítěz.