Sleva do divadla

! Tento web je již zastaralý. Novější stránky najdete zde.

Stejně jako v minulých letech máte i letos možnost využít nabídku slev do Městských divadel pražských – divadel ABC a Rokoko. Každý měsíc se zde bude objevovat program představení a cena zlevněných vstupenek pro vás. K získání zlevněné vstupenky stačí napsat email na filip.schauer(zavináč)m-d-p.cz, do předmětu napsat MATFYZ a do těla, o jaké představení máte zájem. Hotovo, ochotný pán vám vstupenky zajistí.

Dále nabízíme studentské slevy do Divadla pod Palmovkou, pro získání slevy si prostě stačí dojít koupit lístek.


Slevu nám poskytuje i divadlo Studio Hrdinů, pro získání vstupenky za cenu 125 Kč (oproti 150 Kč za studentské vstupné) na vámi vybrané akční představení napište mail na natalie.oujezdska(zavináč)studiohrdinu.cz s předmětem “MATFYZÁK”, podrobný popis nalezenete u seznamu nabízených představení pro daný měsíc.

NOVĚ! Od června nabízíme slevu do Švandova divadla na Smíchově.
Informace k získání slevy:
K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat email s informací, o které představení máte zájem, na vecerova@svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

Září 2016

MDP

Můžete se těšit na dvě naše nové hry a to konkrétně Evžen Oněgin v Divadle ABC, kde se v hlavní roli představí Jiří Háná a role Taťány se zhostila Petra Tenorová. Toto klasické dílo od A.S.Puškina Vás příjemně překvapí svým zpracováním.

Ani v Divadle Rokoko nebudete ochuzeni, neb na Vás čeká další ruská klasika Strýček Váňa. V hlavní roli se představí Vasil Fridrich a Aleš Procházka.

Dále se můžete těšit na osvědčené komedieBedřich Smetana the greatest hits, Holky z kalendáře, Hráči, Kancl a mnoho dalších.
Své objednávky můžete zasílat na adresufilip.schauer@m-d-p.cz, do předmětu napište heslo MATFYZ a do těla e-mailu název představení, o které máte zájem.
Program s cenami: Září_nabídka

Divadlo pod Palmovkou

Pro získání slevy si stačí zajít koupit lístek přímo do divadla.

Program s cenami: 2016 ZÁŘÍ pro studenty2016 ŘÍJEN pro studenty

Studio hrdinů

Slevu nám poskytuje i divadlo Studio Hrdinů, pro získání vstupenky za cenu 125 Kč (oproti 150 Kč za studentské vstupné) na vámi vybrané akční představení napište mail na natalie.oujezdska(zavináč)studiohrdinu.cz s předmětem “MATFYZÁK”, podrobný popis nalezenete u seznamu nabízených představení pro daný měsíc.

Program s cenami: nám ještě nedorazil, doplníme hned, jak se objeví.

Švandovo divadlo na Smíchově

K získání vstupenek z aktuální nabídky je třeba napsat email s informací, o které představení máte zájem, na vecerova@svandovodivadlo.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte MATFYZ. Z divadla Vám přijde potvrzení rezervace s pokyny k vyzvednutí.

červen 2016

MDP – Můžete se těšit na Vaše oblíbené tituly jako jsou Bedřich Smetana the Greatest hits nebo Dobře rozehraná partie. Bohužel se s blížícím létem musíme rozloučit se třemi tituly. Dne 7.6. v Divadle ABC budete mít poslední možnost shlédnout rodinou komedii dle knižní předlohy od Karla Poláčka Bylo nás pět, dále pak 15.6. v Divadle Rokoko se naposledy pokusí Veronika Kubařová a Martin Písařík odhalit záhadu matematického deníku ve hře Důkaz a 17.6. se rozloučíme s Tomášem Novotným v inscenaci Veterán.

Každopádně s derniérami přichází premiéry a od června se můžete těšit na dva klasické tituly. Jedním z nich je Strýček Vána s Vasilem Fridrichem, Zuzanou Kajnarovou a Alešem Procházkovou v Divadle Rokoko a Evžen Oněgin v Divadle ABC s Jiřím Hánou v hlavní roli.
Program s cenami: nabídka_červen

Divadlo pod Palmovkou
Program s cenami: červen 2016 studenti

Studio hrdinů
Program s cenami: nabídka_divadelní_klub_MATFYZÁK_červen

Švandovo divadlo na Smíchově
Pro zpestření zkouškového období nebo jako odměnu za úspěšně uzavřený semestr jsme pro vás vybrali čtyři zajímavá představení, jenž budeme uvádět v průběhu měsíce června. Vybrat si můžete mezi černou gangsterskou komedií Zabít Johnnyho Glendenninga, dvěma jednoaktovkami Protest/Rest od Václava Havla a Marka Hejduka, inscenací Možná že odcházíme podle povídek Jana Balabána a komedií ze života Řemeslníci.
Program s cenami: Nabídka Švandova divadla ČERVEN 2016

květen 2016

I přesto, že se nám počasí vyjasňuje, divadlo tu stále a s ní i květnová divadelní nabídka. Opět se můžete těšit na osvědčené tituly, které Vás pobaví Dobře rozehraná partie, Bedřich Smetana nebo Kancl.

Bohužel i přesto, že jsme uvedli dvě nové představení Noc bláznů Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, musíme se rozloučit s pár tituly na obou scénách. Máte tedy poslední možnost shlédnout klasické divadelní představení od W. Shakespeara Král Lear,které proběhne 12.5. v Divadle ABC.

V tomto divadle zůstaneme, kde se 27.5. rozloučíme s další Shakespearovskou hrou Sen čarovné noci. V Divadle Rokoko končí ruské hra Sebevrah, kde se v hlavní roli budoucího nebožtíka, kterému se do hrobu vůbec nechce, chopil Jiří Hána.
Program s cenami: nabídka_květen

Divadlo pod Palmovkou
Program s cenami: Květen 2016 studenti

Studio Hrdinů
Program s cenami: nabídka_div_klub_MATFYZÁK_květen

duben 2016

Dovolte, abych Vám představil dubnovou divadelní nabídku do Městských divadel pražských. V Divadle Rokoko na Vás čeká nové představení v režii Pavla Kheka Noc bláznů, aneb vděčná komedie, kdo je vlastně blázen. V hlavních rolích se Vám představí Oldřich Vízner, Stanislava Jachnická, Veronika Gajerová, Diana Šoltýsová a mnoho dalších.

V Divadle ABC bude kralovat Michal Dlouhý jakožto prezident Spojených státu v inscenaci Listopad a naše nejlepší konverzační komedie Dobře rozehraná partie.
Program s cenami: nabídka_duben

Divadlo pod Palmovkou
Program s cenami: Duben 2016 – studenti
dodatečný program: Duben 2016 – studenti

Studio Hrdinů
Program s cenami: duben 2015

březen 2016

V měsíci březnu jsme pro Vás nastudovali dvě nová představení. V Divadle Rokoko na Vás čeká představení Noc bláznů od Luise Nowry, kde se v hlavních rolích představení Oldřich Vízner, Veronika Gajerová, Stanislava Jachnická a mnoho dalších. Zatímco se v Rokoku dozvíme, kdo je blázen a kdo je naopak normální, tak v Divadle ABC na Vás čeká nové představení v režii Hanuše Bora (Pan Kaplan…, Šakalí léta, Drž mě pevně…) Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách. V divadelní inscenaci inspirovanou stejnojmennou knihou od manželů Peasových se Vám představí Jitka Smutná, Lukáš Jurek, Lucie Pernetová, Martin Písařík, Radka Fiedlerová a mnoho dalších.
Program s cenami: nabídka_březen

A co v tomto měsíci nabízí divadlo Pod Palmovkou?
Program s cenami: Březen 2016 studenti
Dodatečný program na druhou polovinu měsíce: Březen 2016 studenti

únor 2016

Na co se můžete těšit v únoru v Městských divadlech pražských? Opět na Vás čeká široký výběr představení různého charakteru. Preferujete-li klasiku, tak Kdo se bojí Virginie Woolfové  nebo Sen čarovné noci je to pravé pro Vás. Jste-li fanoušci Michala Dlouhého, tak je se přijďte podívat na představení Listopad a zjistíte, jak se zhostil role amerického prezidenta. Program s cenami: nabidka_unor A jaké hry můžete navštívit v Divadle pod Palmovkou? Program s cenami: Únor 2016 – studenti

leden 2016

Představujeme Vám nabídku na měsíc leden, kde najdete opět bohatou škálu divadelních představení, které mohou potěšit Vás nebo Vaše okolí. Komedie, dramata či divadelní klasika napsaná Shakespearovským perem na Vás jen čekají.

Program s cenami: nabidka_leden


prosinec 2015

Můžete se těšit na komediální tituly Bedřich Smetana the Greatest hits, Burundanga či Holky z kalendáře, které Vás zaručeně pobaví. A stejně tak i osvědčené hry, které Vás pevně vztáhnou do děje a nepustí až do konce. Přijďte se podívat na Jana Vlasáka v roli geniálního německého dirigenta W. Furtwänglera, který byl označován za Hitlerova příznivce, i přesto, že se snaží toto nařknutí vyvrátit. Přijďte do Divadla ABC zjistit, kdo je Vám sympatičtější, aneb na jaké straně byste stáli. Na straně vyslýchajícího či vyslýchaného? Téma stále aktuální a v budoucnu vyvolávající otázky.

A aby toho nebylo málo, tak se můžete těšit na Vánoční festival, který proběhne 5.12. na obou scénách Městských divadel. Den věnovaný pohádkám pro malé i velké, kdy na Vás čeká i bohatý doprovodný program a možná přijde i Mikuláš!


Program s cenami:  nabídka_prosinec

Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko: VanoceMDP


listopad 2015

Říjen nám již pomalu končí a s ní přichází i nová divadelní nabídka na měsíc listopad. Tentokrát se můžete těšit na dvě nové inscenace. Prvním představením v Divadle ABC je Na miskách vah. Inscenace inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Wilhelma Furtwänglera, který komponoval v průběhu druhé světové války. Kladou se zde tedy otázky s postavením umění a umělce v totalitní společnosti. V hlavní roli se Vám představí Jan Vlasák a Vasil Fridrich. V Divadle Rokoko na Vás čeká hořkosladké drama s Petrem Štěpánkem v hlavní roli, co by bohatý podnikatel továrny na bonbony. Drama o tom, jak finanční a obchodní zájmy mohou zdevastovat rodinné vztahy. Příběh i finále Vás zaručeně překvapí.

Program s cenami:  nabídka_listopad


říjen 2015

V říjnu Vás čeká bohatý program, a to jak v Divadle ABC, tak i v Divadle Rokoko, kde na Vás čeká nové představení Romantický víkend s Petrou Špalkovou a Janem Novotným.

Stejně tak se můžete těšit na osvědčené představení Listopad s Michalem Dlouhým, taneční představení Drž mě pevně, miluj mne zlehka a krásné představení s odkazem na legendární dvojici Voskovce a Wericha V+W Revue, kdy Vám zatančí, zazpívá a pobaví náš repertoár.

A pro ty, kteří by rádi navštívili Divadlo ABC i se svými ratolestmi, tak je opět na repertoáru představení o lakomé farské kuchařce Barce z Dejvic v malebné pohádce Lakomá Barka.

Program s cenami:  nabídka_říjen