Přehled 2015/2016

! Tento web je již zastaralý. Novější stránky najdete zde.

Červen 2016

Na koleji 17. listopadu proběhl Kolej Cup.
Ve spolku se řešily organizační věci na příští rok včetně volby nového náčelnictva.

Květen 2016

V květnu jsme se mimo učení na zkoušky věnovali přípravě Kolej Cupu.
Proběhlo deskování na koleji.
Na facebooku jste se mohli zúčastnit soutěže o nejlepší hlášku vašich vyučujících.
V budově A na koleji 17. listopadu se chystá nová nástěnka.

Duben 2016

Odpočíváme a užíváme si příchod jara.
Proběhlo další Tour de Pub tentokrát s překvapením v podobě piva zdarma od společnosti Zomatto.
Na začátek května chystáme hraní deskovek na koleji.

Březen 2016

Dlouho očekávaný a plánovaný Matfyzácký ples je za námi. Jak dopadl jsme náležitě zkonzultovali na poplesové schůzce.
Proběhlo další Tour de Pub a vybíráme pro vás novou zajímavou hospodu.
Nabídka slev do divadla se rozšířila o další divadlo – Studio Hrdinů.
Byla uzavřena výzva Matfyz Boost a v nejbližší době proběhne vyhodnocení přihlášek.

Únor 2016

Ples, ples, ples. Ples a zase ples. Lístky, e-lístky, smlouvy, povolení, faktury a vyjednávání. Dolaďování, domlouvání, sponzoři, ceny do tomboly. Výhody pro významné lidi, výhody pro nevýznamné lidi, nedostatek funkčních laptopů, nedostatek kabelů, akorát energie se zdá být stále dost.

V úterý 23. 2. proběhl již 5. běh do schodů. Výzvy se zúčastnilo celkem 51 soutěžících, kteří dosáhli velmi zajímavých časů.

Chystá se další Tour de Pub.

Leden 2016

Od úplného začátku ledna jsou přípravy na Matfyzácký ples v plném proudu. Dolaďují a tisknou se plakáty a lístky, připravuje se rezervační systém, probíhá spousta vyjednávání s poskytovateli služeb a sponzory. Proběhla schůzka, na které byly mimo jiné vybrány matfyzácké kapely, které budou účinkovat v Rytířském sále.

Do obchůdku na webu jsme přidali nové předměty: půllitry, placky, propisky,… Obchůdek má nového správce, objednávání by tedy mělo běžet jako na drátkách.

Je naplánován již pátý ročník běhu do schodů. Uskuteční se 23. 2. mezi 18. a 20. hodinou na koleji 17. listopadu v budově A. Vybíráme termín a místo pro další Tour de Pub.

Prosinec 2015

Na začátku prosince se uskutečnily Vánoce na UK v Celetné, na kterých měl Spolek Matfyzák svůj stánek a kromě ukázky nějakých pokusů, rozdával šifry a cukroví.

Poměřit síly jste mohli na squashovém turnaji, který jsme pro vás připravili uprostřed prosince. Potěšil nás zájem o takovouto událost, mohla by se někdy zase zopakovat.

V tomto období bylo již třeba pořádně vyřešit ples, Spolek se tedy schází kvůli plesu.

Listopad 2015

Na začátku listopadu proběhla Beánie – vítání prváků a akce pro studenty. Beánie se letos uskutečnila v budově MFF UK v Troji a zde zažilo premiéru prodávání matfyzáckých (informatických) půllitrů. Také jste nás mohli potkat na Dnu firem pro matematiku a informatiku, který pořádá Career Market a Spolek Matfyzák, a o pár dní později na Dnu otevřených dveří MFF UK.

Interně pak proběhly schůzky k blížícímu se plesu a k objednání dalších propagačních předmětů – tentokrát se objednaly matematické/fyzikální půllitry.

Říjen 2015

Říjen byl co se týče akcí bohatý. Zúčastnili jsme se Jarmarku spolků UK a festivalu AlbertOFF, kde jste nás mohli vidět v jednom ze stánků. Také proběhla náborová schůzka, kde jsme získali některé nové členy. Velký úspěch měla výprava Tour de Pub do hospody Marina, kde se překvapivě sešlo přes 57 studentů. A v neposlední řadě jsme chystali Beánii, jejíž příprava byla letos náročnější než v předchozích letech kvůli přesunu z klubu.

Září 2015

Oficiálně ještě nezačal akademický rok, přesto se Spolek schází na schůzkách a řeší plán na další rok. Také jsme se zúčastnili prváckého soustředění Albeře, kde jsme prvákům připravovali šifrovačku a jinak se je snažili zabavit ve volném čase. Společně jsme se také jedno odpoledne vypravili na Bílou Skálu, abychom ji obhlídli co se týče dalších akcí, a také abychom se spolu viděli i mimo schůzky.