Projektový manažer (vývoj mobilních aplikací) – trainee

! Tento web je již zastaralý. Novější stránky najdete zde.
1. Kdo jsme my: už od roku 2002 vyvíjíme aplikace pro chytrá zařízení (=učený výraz pro mobily a věci kolem nich) vč. “opravdového” programování na serverové straně. Jsme malí, ale chceme brzy dobýt celý svět.

2. Proč sem píšu: chceme si od začátku vychovat dalšího projektového manažera, tj. někoho, kdo jako lepidlo drží pohromadě všechny součásti vývoje. Za ta léta jsme extrahovali zkušenosti do vlastního vývojového procesu – a Tebe chceme právě tyhle dovednosti naučit (nebo spíš stavět na tom, co už v Tobě je). Máme celý pytel zkušeností, o ty se s Tebou chceme podělit. A pak se uvidí.

3. Co to tedy je za práci: v první řadě komunikace. S námi, s našimi klienty. Hned po ní je třeba pečlivě vytvářet a udržovat minimální dokumentaci, ať už tu slovní, nebo tu číselnou, aby někde něco nepřeteklo, předcházet problémům, řešit ty, kterým předejít nešlo, učit se z toho, co jsme udělali špatně. V našem pojetí to je tedy práce na pomezí měkkých a tvrdých faktorů.

4. Zádrhel: naši klienti typicky mluví anglicky. Takže bez dobré EN bys to u nás měl(a) těžké. Cokoli dalšího umíš, je plus, ale není nutné mít v téhle oblasti teoretickou průpravu; důležitější je, jestli něco takového chceš dělat.

Kontakt: paveld@4m.to
Celý inzerát: http://www.careermarket.cz/hledam-uplatneni/inzeraty/detail?id=1775