Sponzoři

! Tento web je již zastaralý. Novější stránky najdete zde.

Chcete nás podporovat?

Ceníme si vaší iniciativy, ať už se rozhodnete pro kteroukoli formu podpory. Pokud se nemůžete stát ani činným, ani přispívajícím členem Spolku ale rádi byste Spolek podpořili, neváhejte nám napsat.
V případě vašeho zájmu o podporu spolku Matfyzák kontaktujte spolek na adrese spolek@matfyzak.cz. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Accenture ČR


Accenture ČR

http://www.accenture.cz/

Společnost Accenture ČR je partnerem spolku Matfyzák od roku 2011.

Accenture je globální společnost poskytující odborné služby v oblasti manažerského poradenství, technologických služeb a outsourcingu prostřednictvím svých více než 211 000 pracovníků ve více než 120 zemích. Díky kombinaci jedinečných zkušeností a komplexních znalostí napříč všemi odvětvími a podnikovými funkcemi, doplněnými o rozsáhlý výzkum nejúspěšnějších světových firem, spolupracuje Accenture se svými klienty tak, aby jim pomohla stát se vysoce výkonnými organizacemi jak v oblasti podnikání, tak ve veřejném sektoru.
Tržby společnosti dosáhly 21,6 miliard USD za fiskální rok končící 31. srpnem 2010. Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby jak domácím, tak i zahraničním firmám. V roce 2001 si společnost vybrala Prahu jako sídlo nového střediska sdílených služeb v oblasti outsourcingu aplikací a podnikových procesů. Accenture nyní v ČR zaměstnává více než 1 700 pracovníků.

Více informací na stránce www.accenture.cz.

DCIT a. s.

DCIT

http://www.dcit.cz

DCIT a. s. pravidelně a významně podporuje pořádání plesů MFF UK.

DCIT nabízí konzultační a auditorské služby v oblasti IT. DCIT také vyvinula, nasazuje a podporuje portfolio vlastních softwarových produktů, které pokrývají všechny obchodní procesy specifické pro televizní stanice, producenty televizních pořadů a organizace zabývající se prodejem televizní reklamy. Tyto obchodní aktivity, které jsou zastřešeny značkou PROVYS a které přinášejí největší část výnosů společnosti, oslovují globální trh a jsou jim proto věnovány samostatné stránky www.provys.com.

ČSAD SVT, s. r. o.

SVT

http://svt.cz

Společnost SVT je zaměřena především na vývoj a provozování informačních systémů pro oblast dopravy a služeb, které s těmito činnostmi souvisejí. Provozuje např. rezervační a prodejní systém AMSBUS.