Kdo jsme a co děláme

Matfyzák, spolek studentů a přátel MFF UK, nebo taky jen Spolek Matfyzák, je zapsaný spolek, jehož cílem je podporovat dění na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Jednoduše řečeno jsme skupinka studentů Matfyzu, co rádi organizujeme věci jak pro sebe, tak pro ostatní.

Mezi námi pořádané akce patří třeba matfyzácký ples, Beánie, KolejCup, běh do schodů, squashový turnaj nebo besedy s potenciálními zaměstnavateli matfyzáků a další. V budoucnosti bychom výčet našich aktivit rádi rozšířili, proto stále hledáme nové lidi s novým elánem a nápady.

V čem vám můžeme pomoci

Pokud chcete realizovat nějaký projekt, rádi vám pomůžeme s organizováním, s financováním nebo s propagací. Takovými projekty mohou být nejen kulturní akce (plesy, koncerty, divadelní představení), ale také sportovní turnaje, diskuse a odborné akce (zaměřené na matematiku, fyziku nebo informatiku). V případě vašeho zájmu nám prosím zašlete stručný popis svého projektu a svou představu podpory, kterou od nás očekáváte.

Dále pokud máte jakýkoli problém, chcete poradit s výběrem volitelných předmětů od zkušenějších studentů nebo jen nevíte, na koho se obrátit, napište na sos@matfyzak.cz.

Náčelnictvo

• Náčelník: Míra Štochel