Chcete se na cokoliv zeptat? Napište nám na  spolek@matfyzak.cz

Jak se stát členem spolku

Činným členem se může stát pouze student MFF UK nebo bývalý student MFF UK nejdéle do pěti let od ukončení studia. Přispívajícím členem se může stát absolvent MFF UK a to nezávisle na roku absolvování.

Prostě – pokud se chcete stát členem, stačí napsat na adresu zajemci@matfyzak.cz a ozveme se Vám zpátky.

Kdo jsme a co děláme

Matfyzák, spolek studentů a přátel MFF UK, nebo taky jen Spolek Matfyzák, je zapsaný spolek, jehož cílem je podporovat dění na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Jednoduše řečeno jsme skupinka studentů Matfyzu, co rádi organizujeme věci jak pro sebe, tak pro ostatní.

Mezi námi pořádané akce patří třeba matfyzácký ples, Beánie, KolejCup, běh do schodů, volejbalový turnaj nebo besedy s potenciálními zaměstnavateli matfyzáků a další. V budoucnosti bychom výčet našich aktivit rádi rozšířili, proto stále hledáme nové lidi s novým elánem a nápady.

V čem vám můžeme pomoci

Pokud chcete realizovat nějaký projekt, rádi vám pomůžeme s organizováním, s financováním nebo s propagací. Takovými projekty mohou být nejen kulturní akce (plesy, koncerty, divadelní představení), ale také sportovní turnaje, diskuse a odborné akce (zaměřené na matematiku, fyziku nebo informatiku). V případě vašeho zájmu nám prosím zašlete stručný popis svého projektu a svou představu podpory, kterou od nás očekáváte.

Dále pokud máte jakýkoli problém, chcete poradit s výběrem volitelných předmětů od zkušenějších studentů nebo jen nevíte, na koho se obrátit, napište na sos@matfyzak.cz.